membership

Raad van Bestuur / Conseil d’Administration


Dirk Vergaert
30 Rivierstraat
BE - 9270 Laarne
Voorzitter – Président

Milène Baron
5 rue du Buis
BE. 1170 Bruxelles
Vice-président – Vice-voorzitter

Walter De Clercq
17A Osylei
BE – 2640 Mortsel
Penningmeester – Trésorier

Catherine Massin
85 avenue Louise
BE – 1050 Bruxelles
Secrétaire – Secretaris

Roland Schols
20 rue Victor Oudart
BE - 1030 Bruxelles
Lid

Opleidingscomité / Comité de formation


Milène Baron
5 rue du Buis
BE -1170 Bruxelles
00 32 (0) 2 375 49 91
milene.baron@gmail.com

Jan Tilley
12 Bosstraat
BE - 9255 Buggenhout
00 32 (0) 5 233 76 20
jan.tilley@skynet.be

Walter De Clercq
17A Osylei
BE – 2640 Mortsel
00 32 (0) 3 216 04 48
walter.de.clercq2@telenet.be

Jos De Vogelaer
1 rue du Moulin 
BE – 1357 Hélécine
00 32 (0) 19 65 73 73
josdevogelaer@skynet.be

Ethische commissie / Comité d’éthique


Jos De Vogelaer
1 rue du Moulin 
BE – 1357 Hélécine
00 32 (0) 19 65 73 73
josdevogelaer@skynet.be

Milène Baron
5 rue du Buis
BE -1170 Bruxelles
00 32 (0) 2 375 49 91
milene.baron@gmail.com

Roland Schols
20 rue Victor Oudart
BE - 1030 Bruxelles
0032(0)2 734 20 47
roland.schols@skynet.be


Vervangende leden ethische commissie / Membres remplaçants du Comité d'éthique


Walter De Clercq
17A Osylei
BE – 2640 Mortsel

Marie-Anne Smet
14 Verbindingslaan
BE-1060 Brussel

Bruno Verplaetse
34 De Croixlaan
BE - 1910 Berg  
bruno.verplaetse@kampenhout.be

Leeranalyticus / Didacticien


Milène Baron
5 rue du Buis
BE -1170 Bruxelles
milene.baron@gmail.com

Marc Leysen
72 Alice Nahonlei
BE - 2900 Schoten
m.leysen@skynet.be

Robert Piette
8 rue des Polders / boîte 7
BE -1180 Bruxelles
robert.piette@gmail.com

Roland Schols
20 rue Victor Oudart
BE - 1030 Bruxelles
roland.schols@skynet.be

Jan Tilley (Nederlands, English, Français)
12 Bosstraat
BE - 9255 Buggenhout
jan.tilley@skynet.be
0032(0)52337660

Dirk Vergaert
30 Rivierstraat
BE - 9270 Laarne
dirk.vergaert@telenet.be


Erelid / Membre d’honneur


Jef Dehing
Vlierbeekberg 73B 3090 Overijse
jef.dehing@skynet.be

Michel Graulus
6 rue Dangonau / boîte 3
BE – 1400 Nivelles
mgraulus@gmail.com

Marcelle Guilbert
179 avenue Voltaire / boîte 15
B -1030 Bruxelles

Jean-Marie Spriet
Avenue Bohy 42/bte 6
BE - 1300 Wavre
jmspriet@gmx.com


Leden / Membres


Ciske Balhan
21 Donizettilaan
NL 3055 SG Rotterdam
Milène Baron
5 rue du Buis
BE -1170 Bruxelles
milene.baron@gmail.com

Walter De Clercq
17A Osylei
BE – 2640 Mortsel
walter.de.clercq2@telenet.be

Jos De Vogelaer
1 rue du Moulin 
BE – 1357 Hélécine
josdevogelaer@skynet.be

Marc Leysen
72 Alice Nahonlei
BE - 2900 Schoten
m.leysen@skynet.be

Catherine Massin
85 avenue Louise
BE-1050 Bruxelles
cathmassin@gmail.com

Mia Nijsmans
28 Eikenboslaan
BE - 3010 Leuven
mianijsmans@yahoo.com

Roland Schols
20 rue Victor Oudart
BE - 1030 Bruxelles
roland.schols@skynet.be

Sonja Sleegers
Julianaplein 8
NL 5211BV ’s-Hertogenbosch
sonja.sleegers@ziggo.nl

Marie-Anne Smet
14 Verbindingslaan
BE-1060 Brussel
 marieanne.smet@skynet.be

Claudia Stiens
125 Platte Lostraat
BE - 3010 Kessel-Lo
claudia.stiens@pandora.be

Jan Tilley
12 Bosstraat
BE - 9255 Buggenhout
jan.tilley@skynet.be

Giuliana van der Schans – Sacchetti de Tuddo
12 Willem III-laan
NL - 4835 LB Breda
g.vanderschans@hotmail.com

Dirk Vergaert
30 Rivierstraat
BE - 9270 Laarne
dirk.vergaert@telenet.be

Bruno Verplaetse
34 De Croixlaan
BE - 1910 Berg  
bruno.verplaetse@kampenhout.be


Kandidaten / Candidats


Adelin VERSLYPPE
46 Velodroomstraat
BE - 8400 Oostende
adelin.verslyppe@skynet.be


Aspiranten / Aspirants


Greet BLANCKAERT
73 Karel de Stoutestraat
BE – 9000 Gent
blankegreet@hotmail.com

Hendrik KAJOSCH
18 Franz Gailliardstraat
BE – 1060 Brussel
hendrik.kajosch@googlemail.com

Godelieve LEUNENS
488 Leuvenselaan
BE - 3300 Tienen
lieveleunens@hotmail.com

Jan VAN ONSEM
70 Leliestraat
BE – 8020 Oostkamp
info@janenmarleen.be